Доставка та оплата товару

Онлайн-оплата карткою вашого банку через платіжні системи.
Замовлення комплектуються і відправляються упродовж 1-4 робочих днів з моменту опрацювання менеджером інтернет-магазину та отримання оплати.
Вартість доставки
НОВА ПОШТА
від 50 грн – згідно тарифів Нової пошти за самовивозу із відділення;
від 70 грн – згідно тарифів Нової пошти за кур'єрську доставку.
Способи оплати замовлення:
Готівкою при отриманні (накладений платіж) – оплата товару готівкою у відділенні Нової Пошти або при отриманні від кур'єра. Окрім вартості доставки Ви додатково сплачуєте комісію 20 грн + 2% від суми (за повернення коштів).
УКРПОШТА
Орієнтовна вартість доставки за рахунок покупця:
від 35 грн – згідно тарифів Укрпошти;
Оплата замовлення
За допомогою платіжних систем або накладеним платежем (наложкою)
Повернення замовлення
Повернення/заміна коштів/товару в інтернет-магазині Карпатська Колекція
Інтернет-магазин гарантує повернення та/або заміну товару протягом 14 днів * з моменту придбання * (згідно зі ст. 18 закону «Про захист прав споживачів») за умови, що товар не використовувався.
Умови та порядок повернення/заміни товару
При бажанні повернути/замінити товар, замовлений в інтернет-магазині, уважно ознайомтесь з порядком та умовами процедури.

Повернення коштів за придбаний на сайті товар здійснюється в повному обсязі відразу після:

  • отримання на наш склад повернутого товару та підтвердження факту його цілісності, а також відсутності ознак використання (потертостей, збережені ярлики і заводське маркування, не порушена цілісність);

  • розгляду заяви на повернення/заміну товару, заповненого покупцем.

Терміни повернення заміни товару
Максимальний термін повернення/заміни товару становить 7 діб з моменту надходження на склад товару і заяви на його повернення/обмін.
Як і де оформити повернення/обмін товару?
Повернути товар або відправити його в магазин з метою заміни, приклавши заповнений бланк на повернення/заміну товару, ви можете в пунктах видачі/прийому товарів служби кур'єрської доставки Нова пошта. Тобто там же, де ви його отримали. Доставка товару, що підлягає поверненню або обміну, оплачується магазином.
* Момент покупки товару починається з дати отримання товару в пункті видачі кур'єрської служби доставки Нова пошта.
Задати питання по поверненню/обміну товару в інтернет-магазині Карпастька Колекція можна по телефону: +38 097 499 44 00 або email: finance.orgflora@gmail.com

Made on
Tilda