Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш номер телефону
Ваш e-mail
Я хочу щоб мені передзвонили
Payment method
Дякуємо за замовлення

Цей веб-сайт використовує файли cookie

OK
Політика повернення та відшкодування

Повернення/заміна коштів/товару в інтернет-магазині Карпатська Колекція

Інтернет-магазин гарантує повернення та/або заміну товару протягом 14 днів * з моменту придбання * (згідно зі ст. 18 закону «Про захист прав споживачів») за умови, що товар не використовувався.
Умови та порядок повернення/заміни товару
При бажанні повернути/замінити товар, замовлений в інтернет-магазині, уважно ознайомтесь з порядком та умовами процедури.
Повернення коштів за придбаний на сайті товар здійснюється в повному обсязі відразу після:
  • отримання на наш склад повернутого товару та підтвердження факту його цілісності, а також відсутності ознак використання (потертостей, збережені ярлики і заводське маркування, не порушена цілісність);
  • розгляду заяви на повернення/заміну товару, заповненого покупцем.

Терміни повернення заміни товару
Максимальний термін повернення/заміни товару становить 7 діб з моменту надходження на склад товару і заяви на його повернення/обмін.

Як і де оформити повернення/обмін товару?
Повернути товар або відправити його в магазин з метою заміни, приклавши заповнений бланк на повернення/заміну товару, ви можете в пунктах видачі/прийому товарів служби кур'єрської доставки Нова пошта та Укрпошта. Тобто там же, де ви його отримали. Доставка товару, що підлягає поверненню або обміну, оплачується магазином.

* Момент покупки товару починається з дати отримання товару в пункті видачі кур'єрської служби доставки.

Задати питання по поверненню/обміну товару в інтернет-магазині Карпастька Колекція можна по телефону: +38 097 499 44 00 або email: finance.orgflora@gmail.com

Made on
Tilda